אודות גיא רג'ואן

עם שנים רבות של ניסיון מאחוריו, גיא רג’ואן הינו משקיע נדל”ן מקצועי. באמתחתו של גיא רג’ואן “קילומטראז'” ארוך במסחר בנכסי נדל”ן, עם למעלה מ-15 שנות ניסיון בתחום. את הקריירה שלו החל גיא עם הקמתה של סוכנות תיווך נדל”ן של Remax באיזור גבעתיים (לגיא רישיון תיווך משנת 2008, ותואר ראשון במנהל עסקים). לאחר מכן, הפך גיא למנהל מכירות של חברת נדל”ן גדולה.

עם השנים פנה גיא להשקעות בארה”ב, והחל להשקיע בנכסי נדל”ן בארה”ב. תחילה עבד בשיטה של רכישת נכסים, השבחתם ומכירתם (מה שמכונה “לעשות Flip” על הנכס). עם הזמן, הכיר את תומר חי, מי שיהפוך לשותפו בהקמת חברת רילקו נדל”ן להשקעה בנכסים בארה”ב. כיום חברת רילקו מתמחה באיתור נכסי נדל”ן מניב בארה”ב, כאשר מאחוריה גיוס של עשרות מיליוני דולרים ומאות פרויקטים מניבים.

נדל”ן לפי רג’ואן

כיום גיא משמש כמנהל וכמנטור עבור צוות המכירות של חברת רילקו נדל”ן. כשותף מייסד בחברת רילקו, גיא מטמיע בצוות את ערכי החברה ואת עקרונות ההצלחה של רילקו. רילקו דוגלת בשקיפות מירבית עבור המשקיעים שלה, על מנת להקרין אמינות ואחריות מול כל משקיע ובכל מיזם.  כמו כן, בהתאם לתפיסתו של גיא רג’ואן, רילקו השקעות נדל”ן משקיעה בכל פרויקט אליו היא מגייסת מן ההון העצמי של החברה, וזאת מתוך אמונה ברווחיות של הפרויקט.